Відповіді на актуальні запитання щодо діяльності Рівненсько АЕС дали її представники – заступник генерального директора з персоналу Богдан Шмигельський та заступниця начальника управління інформації і зв′язків із громадськістю Ірина Жук – під час пресконференції у Студентському інформаційному агентстві факультету журналістики МЕГУ. Захід відбувся за програмою діяльності єдиної в Україні навчально-практичної лабораторії «Атомна журналістика» та з нагоди 50-річчя РАЕС.
Перед початком із атомниками зустрілися ректор МЕГУ, доктор юридичних наук, професор Віталій Дем′янчук, проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку, кандидат психологічних наук, професор Наталія Терновик, декан факультету журналістики, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Вікторія Золяк.
Ведучи діалог зі студентами, Богдан Шмигельський, зокрема окреслив напрямки роботи колективу РАЕС у сфері ядерної та радіаційної безпеки, фізичного та антисейсмічного захисту атомного об′єкта, акцентував увагу на якості роботи експлуатаційників, дотримання ними вітчизняного екологічного законодавства.
Торкнувся він і проблем спорудження п′ятого енергоблока на РАЕС, впровадження ядерного палива фірми «Вестінгауз», експорту електроенергії.
На особливостях висвітлення тематики атомної галузі в медіа наголосила Ірина Жук, підкресливши необхідність знання, зокрема, термінології, процесів атомного виробництва електроенергії. Вона також запропонувала майбутнім журналістам пройти практику у медіа РАЕС.
Гості ознайомилися із виставкою художньо-документальних книг заслуженого журналіста України, доцента факультету журналістики МЕГУ Віктора Мазаного про Рівненську АЕС «… І мить у вічність проростає», «Спалах ядра», «Рівненська АЕС: досвід експлуатації», «Корінь вогню», «Рівненська АЕС: доля». Автор видань прокоментував їх зміст, назвавши найголовніші віхи в історії енерговелета.