13 червня 2021

12.06.2021 у спеціалізованій вченій раді Науково-дослідного інституту публічного права (місто Київ) аспірант кафедри кримінально- правових та адміністративно-правових дисциплін МЕГУ Махніцька Катерина Григорівна здійснила захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань «081» «Право» на тему: «Кримінально-виконавчі засади запобігання потрапляння до засуджених, позбавлених волі, заборонених предметів».

fgfg

Основні теоретичні положення, висновки і практичні рекомендації, були обґрунтовані Махніцькою К.г. в дисертації, та відображені в наукових публікаціях. Вимоги пунктів 9-18 Порядку проведення присудження ступеня доктора філософії були дотримані.

ags

Спеціалізованою вченою радою було прийнято рішення присудити Махніцькій К.Г. науковий ступінь доктора філософії в галузі знань «Право» за спеціальністю 081 «Право».