24 червня 2024

20 червня 2024 року у місті Рівне відбувся щорічний захід "Шлях до гідності: боротьба за права людини", організований за підтримки Офісу Уповноваженого Верховною Радою України з прав людини, на який була запрошена завідувачка кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктор філософії в галузі права, доцент, Наталія ДЕРЕВЯНКО.

На заході була презентована щорічна доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2024 році Уповноваженого Верховною Радою України з прав людини Дмитра ЛЮБІНЦЯ.

Захід зібрав широке коло учасників, включаючи представників державних установ, громадських організацій, міжнародних партнерів, правозахисників та журналістів. У своїх виступах вони акцентували увагу на важливості дотримання прав людини та демократичних цінностей в сучасному суспільстві.

Юридичний факультет

Уповноважений Верховною Радою України з прав людини, під час своєї промови, підкреслив значення захисту прав кожного громадянина та необхідність подальшого вдосконалення правозахисних механізмів. "Наш обов'язок - захищати права кожної людини в Україні, забезпечуючи їй гідне життя і рівні можливості," - зазначив він.

Окрім аналізу ситуації, доповідь містить конкретні рекомендації щодо покращення стану прав і свобод людини в Україні. Уповноважений також наголосив на необхідності тісної співпраці між державними органами, громадянським суспільством та міжнародними партнерами для ефективного впровадження цих рекомендацій.

Юридичний факультет мегу

Захід "Шлях до гідності: боротьба за права людини" став важливою платформою для обговорення актуальних питань у сфері прав людини та обміну досвідом між фахівцями.