04 березня 2023

У рамках проєкту Twinning Project, що реалізується разом з університетом Бат Спа (Велика Британія), 3 березня було проведено англомовний семінар на тему "Розвиток педагогічної креативності у майбутніх вчителів: теорія та практика" (доповідачі - док.пед.н., проф. Марчук О. О.; к.пед.н., доц. Шкабаріна М. А.).
До семінару долучилися студенти спеціальності 013 "Початкова освіта" (рівень вищої освіти - бакалавр та магістр), 012 "Дошкільна освіта" (рівень вищої освіти - бакалавр)  та аспіранти спеціальності 011 "Освітні. педагогічні науки".

foto

У роботі семінару взяли учать викладачі кафедри географії і туризму, зокрема гарант ОП "Середня освіта (Географія)", доц. О. Яроменко та здобувачі вищої освіти спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) магістерського (другого) рівня вищої освіти.

foto

Під час семінару було розкрито основні теоретичні та практичні аспекти педагогічної креативності, було представлено креативні та творчі роботи студентів,  виконаних підчас занять.