15 червня 2023

Сьогодні в нашому університеті розпочалася серія семінарів-консультацій для викладачів по змістовому наповненню дистанційних курсів в сайті дистанційного навчання університету Moodle.

У межах зустрічей працівники відділу координації навчання студентів з елементами дистанційної форми дають вичерпну інформацію щодо роботи з платформою та стандартизації щодо структури і змісту доступних дистанційних курсів для максимальної зручності здобувачів при роботі з ними. Зважаючи на виклики воєнного стану та переміщення здобувачів по території нашої країни та за її межами максимально важливо робити все можливе для втримання високого рівня освіти, незалежно від того, в якій формі відбувається освітній процес.

дистанція

До кінця наступного тижня усі викладачі-тьютори пройдуть консультації, на яких з’ясують усі болючі питання та зможуть оновити вже наявні курси, а також розробити нові згідно із розробленими рекомендаціями.