11 жовтня 2024

Давня співпраця поєднує студентський та учнівський колективи Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» та Рівненської гімназії №20 : проведення методичних діалогів, науково-практичних семінарів, студентсько-учнівських мостів, перегляд освітніх програм за участю стейкхолдерів, шліфування фахової майстерності на педагогічній практиці.

ІФФ

Сьогоднішній захід особливий: у стінах гімназії відбувся благодійний ярмарок  на підтримку  захисників. України .Студенти історико-філологічного факультету власноруч виготовили смаколики, солодощі, кондитерські вироби  та долучилися до збору коштів для потреб воїнів  ЗСУ .

ІФФ

Зібрану суму передано дружині випускника економічного факультету  нашого університету Михайлу Макуріну, який служить від початку повномаштабного вторгнення та захищає нашу державу на різних напрямках.

ІФФ

Щира вдячність воїнам ,що боронять рідну землю  та наближають нашу перемогу ! Особлива подяка викладачам  та студентам історико-філологічного факультету, студентській раді, які відкрили своє серце для доброчинності  та об’єднались задля спільної мети