11 жовтня 2024

Почесну грамоту від університету Бат Спа за високий професіоналізм та вагомий внесок в організацію та координацію міжнародних громадських учнівських читань «Я голосую за мир» отримала завідувачка кафедри загальної педагогіки та початкової освіти, доцентка Лілія Мельничук. Грамота підписана Віце-канцлером університету Бат Спа, професоркою Сью Рігбі.
Університет-партнер нагородив  Лілію Мельничук за її багаторічну педагогічну діяльність, відданість праці та продовження роботи засновника університету Степана Якимовича Дем’янчука, а саме виховання дітей на ідеях миру. Університет  Бат Спа відзначив високий рівень її організаторських здібностей, професіоналізм та допомогу в  реалізації проєкту «Я голосую за мир: співпраця та співчуття під час війни», адже саме в результаті проєкту, керівництво британського університету прийняло рішення відзначити Лілію Борисівну – координатора щорічних міжнародних громадських учнівських читань «Я голосую за мир».

Педагогічний факультет

Нагадаємо, що Університет Бат Спа (Велика Британія) та ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» (Рівне) співпрацюють з 2018 року. За весь період співпраці реалізовано ряд міжнародних грантових проєктів та численні освітні та наукові заходи. Впродовж 2022-2024 років університети-побратими спільно впровадили міжнародний проєкт «Я голосую за мир:співпраця та співчуття під час війни». Проєкт мав вагомі результати зі сприяння миру під час війни як в  Рівненському регіоні, Україні в цілому та на  міжнародному рівні.