13 червня 2023

Заключне заняття Школи педагогічної майстерності відбулося у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука. На крайній зустрічі учасники розглянули типові помилки в наукових профілях разом із директоркою бібліотеки Ольгою Підлужною.

Під час зустрічі вдалося обговорити типові помилки, які допускають науковці у процесі заповнення профілю Google Scholare, оновлення бібліографічних записів у профілі та стратегії покращення цитування. Присутні також скористалися можливістю та задавали запитання щодо специфіки роботи платформи та можливостей індивідуальної взаємодії з нею.

новина

Усі члени Школи педагогічної майстерності отримали сертифікати, що підтверджують проходження ними курсу підвищення кваліфікації та поглиблення знань щодо сучасних засобів та нетрадиційних методів навчання, передового педагогічного досвіду та обговорення творчих здобутків колег. Сертифікати вручив ректор нашого університету, доктор юридичних наук, професор Віталій Дем’янчук та додав слова вдячності усім учасникам та організаторам за плідну роботу підвищення професійної майстерності навіть у буремні для нашої країни часи.

Новина

Нагадаємо, що Школа педагогічної майстерності провадить свою діяльність вже два роки. Наступного року ініціативу планується продовжити та відновити зустрічі після старту освітнього процесу.