13 червня 2023

Представники нашого університету взяли участь у Міжнародній конференції «Інтернаціоналізація як ключ до стійкості та відновлення: перший рік Twinning». Захід відбувся на базі Національного університету «Львівська політехніка». Організатором заходу виступила британська консалтингова компанія Кормак Консалтенсі Груп/Cormack Consultancy Group (CCG). Представники 60-ти українських закладів вищої освіти, які співпрацюють з британськими університетами в рамках проекту Twinning, долучилися до конференції.

конференція

Начальниця міжнародно-проєктного відділу Аліна Лавренюк та кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, декан факультету журналістики Вікторія Золяк представили наш університет на офіційному відкритті. Також долучилися до обговорення інтернаціоналізації через призму війни та стратегії проєкту на 2023-2024 роки. Після завершення основної сесії взяли участь у брейнстормінг сесії, де поспілкувалися на тему пріоритетів, потреб, майбутніх проєктів та шляхів для внутрішньої та міжнародної співпраці. Обговорили роль університетів як рушійної сили регіональної та секторальної відбудови. На завершення поспілкувалися із колегами з різних ЗВО на неформальній нетворкінг-сесії.

Конференція