![gerb gerb](/sites/default/files/2021-04/iueh-logo-gerb.gif)
![](/sites/default/files/2024-07/zobrazhennya_viber_2024-07-05_13-26-53-827.jpg)
Всеукраїнська акція «Мій олімпійський марафон: шлях до Парижу заради перемоги» була проведена у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» спільно з Олімпійською Академією України та кафедрою фізичної культури і спорту. До заходу долучились представники Рівненського відділення НОК України на чолі зі стейкхолдером Миколою Петренчуком.
![МЕГУ](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-07-05_13-29-54-810.jpg)
Акція проводилася у два етапи. Перший етап тривав упродовж травня, де студенти самостійно подолали відстань довжиною 41 км. Другий етап – фінальний, знаменувався проведенням фінального забігу довжиною 1 км 195 м. Всі учасники були нагороджені призами від Рівненського відділення НОК України.
![МЕГУ](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-07-05_13-22-50-901.jpg)
Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» відзначений за активну участь у проєкті Сертифікатом від Олімпійської Академії України.
Віримо у перемогу наших українців на Іграх ХХХІІІ Олімпіади 2024 у Парижі, які триватимуть з 26 липня по 11 серпня 2024 року.
Вболіваємо за Михайла Усача, випускника факультету здоров’я, фізичної культури і спорту, який виступатиме на Олімпіаді 2024 у дисципліні стрільба з луку.