05 липня 2024

Всеукраїнська акція «Мій олімпійський марафон: шлях до Парижу заради перемоги» була проведена у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» спільно з Олімпійською Академією України та кафедрою фізичної культури і спорту. До заходу долучились представники Рівненського відділення НОК України на чолі зі стейкхолдером Миколою Петренчуком.

МЕГУ

Акція проводилася у два етапи. Перший етап тривав упродовж травня, де студенти самостійно подолали відстань довжиною 41 км. Другий етап – фінальний, знаменувався проведенням фінального забігу довжиною 1 км 195 м. Всі учасники були нагороджені призами від Рівненського відділення НОК України.

МЕГУ

Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» відзначений за активну участь у проєкті Сертифікатом від Олімпійської Академії України.

Віримо у перемогу наших українців на Іграх ХХХІІІ Олімпіади 2024 у Парижі, які триватимуть з 26 липня по 11 серпня 2024 року.

Вболіваємо за Михайла Усача, випускника факультету здоров’я, фізичної культури і спорту, який виступатиме на Олімпіаді 2024 у дисципліні стрільба з луку.