08 липня 2024

5 липня відбулась друга міжнародна конференція Twinning UK-Ukraine 2024 «Роль університетів у повоєнному відновленні України»

У столиці Польщі, Варшаві, представники університетів, причетних до реалізації ініціативи, долучились до обговорення результатів та подальших планів.

Нагадаємо, що Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука разом з Університетом Бат Спа (Велика Британія) доєднались до Програми Твіннінг в червні 2022 року. Вже два роки університети реалізовують  спільні міжнародні заходи в сфері освіти та науки з різних напрямків.

Твіннінг

Під час конференції Голова Cormаck Consultancy Group, Чарльз Кормак, підсумував досягнуті результати університетів-побратимів, а також окреслив виклики з якими стикаються партнери під час реалізації спільних заходів.

Під час конференції учасники на чолі з Керівниками програми Твінніг та Заступником Міністра з освіти та науки України Михайлом Винницьким розглянули питання щодо внеску, який можуть зробити заклади освіти задля розвитку та розбудови країни. Обговорили стійкість результатів,  пріоритетні напрями, стартапи з відновлення інфраструктури, програми реінтеграції українців, які виїхали через війну.

Начальниця міжнародно-проєктного відділу Аліна Лавренюк та Начальниця відділу з питань міграції та консультування Джулія Коатс, мали можливість поділитись  досвідом з реалізації проєтів та спільних заходів з колегами з різних регіонів України.

Наприкінці конференції презентували для Керівника Програми Твіннінг Чарльза Кормака збірник творів «Я голосую за мир», який було опубліковано в рамках проєкту «Я голосую за мир: співпраця та співчуття під час війни», до участі якого долучився і сам Чарльз минулого року.

Твіннінг

Досягнуті результати всіх партнерств та окреслені майбутні плани допоможуть розвинути університети, підвищити рейтинги, розширити інтернаціоналізацію та відкриють нові можливості як для студентів так і для викладачів університетів України та Великої Британії.