Сьогодні відбулася онлайн-конференція Solidarity with Ukraine в рамках Twinning Project між Університетом Бат Спа (Бат, Великобританія) та Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука. Захід ознаменував новий напрямок співпраці в новому проєкті на базі багаторічної співпраці, яка вже триває кілька років між університетами. Розпочався захід з вітального слова від професора Сью Рігбі, віце-канцлера Університету Бат Спа та професора Віталія Дем'янчука, ректора Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука. Керівники зауважили важливість спільної роботи у різних напрямках та висловили сподівання стосовно розширення напрямків плідної співпраці.
У ході роботи учасникам конференції вдалося обговорити ініціативу #TwinForHope, яка поширюється на території Великої Британії та сприяє активній допомозі українським університетам. Керівник Ради Кевін Гай розповів детальніше про підтримку України від університету Бат Спа. На завершення першої частини зачепили й актуальну тему амбіцій щодо поглиблення партнерства УБС та МЕГУ. Про основні ідеї та перспективи подальшої роботи розповідали Девід Ньюман, головний секретар університету та Аліна Лавренюк. начальник міжнародно-проєктного відділу МЕГУ.
Друга частина учасники розпочали з предметного знайомства британських колег із сучасною ситуацією в Україні. Анастасія Горчикова, старший викладач факультету журналістики МЕГУ продемонструвала кадри буденного життя українців під час війни та наголосила на особливостях навчального процесу в МЕГУ, що продовжується незважаючи на виклики війни. Плани співпраці та можливості долучення до активностей розділили на напрями та студентські перспективи. Питання педагогіки висвітлили Анн Парфе та Агнєжка Бейтс, Педагогічний інститут УБС та Оксана Марчук, доктор педагогічних наук, доцент педагогічного факультету МЕГУ. Про бізнес та економіку доповіли Насір Саларі, Школа Бізнесу, УБС та Наталія Ліщук, кандидат наук з державного управління, доцент економічного факультету МЕГУ. Про плани в гуманітарному напрямку доповідали Ян Гадд, Школа письменництва, видавничої справи та гуманітарних наук, УБС, Ірина Будз кандидат педагогічних наук, доцент історико-філологічного факультету МЕГУ та Наталія Нісаноглу кандидат філологічних наук, доцентісторико-філологічного факультету МЕГУ. По кожному тематичному блоку спікери висловили конкретні кроки щодо покращення співпраці та обговорили участь викладачів та студентів обох університетів у заходах, що заплановані на найближчий семестр.
Долучилися до зустрічі й керівники студентських осередків від обох партнерів – Ніту Карвал, віце-президент із соціального забезпечення та спільноти, Студентська спілка, УБС та Давид Зіборов, голова Студентської ради МЕГУ