15 березня 2024

Завідувачка кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Наталія Деревянко із аспірантами ПВНЗ «Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука» прийняли участь у регіональній науково-практичній конференції.
14 березня 2024 року відбулась регіональна науково-практична конференція на тему «Адміністративно-територіальна реформа в Україні: стан, проблеми, перспективи», що вже вчетверте відбулася на базі Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування.
Розмаїття поданих матеріалів було узагальнене за трьома напрямами:
1. Адміністративно-територіальна реформа в Україні: поточний стан і перспективи.
2. Правові аспекти діяльності у сфері публічного адміністрування.
3. Актуальні питання національної правової системи у контексті євроінтеграції.
Доц. Деревянко Наталія Зеновіївна разом з здобувачами вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти брали активну участь у конференції, зокрема Наталія Деревянко брала участь в дискусії щодо питання національної правової системи у контексті євроінтеграції.