09 жовтня 2022

Другий рік поспіль у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука відкрила свої двері Школа педагогічної майстерності. Викладачі усіх факультетів долучилися до її діяльності.

Програма кардинально відрізняється від минулорічної та враховує виклики часу. Впродовж навчального року зустрічі відбуватимуться щомісяця у стінах університету.

Артюшок

Перше заняття було присвячене детальному ознайомленню учасників Школи із особливостями створення та реалізації освітніх програм із акцентом на конкретні спеціальності. Обізнаність педагогічних працівників дозволить більш глибоко реалізовувати цілі та завдання програм, а загальні та спеціальні компетентності із програмними результатами навчання стануть наріжним каменем роботи кожного викладача. Також увагу приділили роботі над силабусами та робочими програмами освітніх компонентів.