17 травня 2024

Заслужений журналіст України, доцент кафедри соціальних комунікацій Віктор Мазаний провів відкриту пару на тему: «Структурні елементи композиції новини» в межах дисципліни Медіавиробництво: контент (Журналістські жанри) для здобувачів 1 курсу факультету журналістики.

новина

Студенти познайомилися з принципами композиції новини та її складовими, які визначають майстерність журналіста під час побудови матеріалів даного жанру. Також викладач детально зупинився на характеристиці кожного елементу та особливостям їх застосування у практичній царині щоденної роботи журналіста у медіа будь-якого типу. Зачепили й питання функцій абзаців у структурі новини та обговорили їх значення у сприйнятті інформації реципієнтами.

Мазаний

В ході викладу теоретичної частини здобувачі активно включалися в роботу, аналізували практику регіональних медіа та задавали запитання щодо практики застосування конкретних елементів композиції новини у різних можливих ситуаціях.