11 квітня 2024

Доцент кафедри соціальних комунікацій, кандидат наук із соціальних комунікацій Андрій Смусь провів відкриту пару на тему: «Репортаж та його структура» в межах дисципліни Журналістика та СК (Основи телевізійної майстерності) для здобувачів 2 курсу факультету журналістики.

Відкрита лекція журналістика

Студенти познайомилися з особливостями репортажу як найпопулярнішого виду інформаційного жанру на телебаченні. Під час пари викладач детально розповів про телевізійний репортаж та його структурні елементи, використовуючи наглядні відеоприклади. Здобувачам детально пояснили основні терміни, такі як «стендап», «синхрон», «люфт» та інші.

Відкрита лекція журналістика

Після теоретичної частини викладач дав завдання студентам - підготувати та продемонструвати свій стендап щодо запропонованого відео. Це стало новим інтерактивним методом навчання, який активізував участь студентів та дозволив їм відпрацювати отримані знання.