25 лютого 2024

RITA

Польсько-українським адаптаційним центром Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука 24.02.2024 року були проведені заняття та турнір з адаптивних спортивних ігор. Серед відвідувачів заходу діти з сімей внутрішньо переміщених осіб, діти з відхиленнями у стані здоров'я.

RITA

Учасники заходу висловилися за продовження таких цікавих занять про що свідчать наші спостереження та анкетування задоволеності. Всі відвідувачі отримали подарунки і безліч позитивних емоцій.