30 вересня 2024

Студенти факультету ЗФКіС, спеціальності 227, що навчаються за освітньою програмою фізична терапія, ерготерапія та 017, що навчаються за освітньою програмою фізкультурно-спортивна реабілітація 27.09.24 р. прийняли участь у Дні спільнодії відповідно до впровадження  Всеукраїнської програми ментального здоров'я ,,Ти як?" за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Ти як

До програми Дня спільнодії  долучилися керівництво та викладачі вищих навчальних закладів міста Рівного. Захід відбувся на базі Національного Університету водного господарства та природокористування у студентському просторі.
З вітальним словом виступив Голова обласної державної адміністрації Олександр Коваль, Голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш. Ведучою  заходу регіональним представником Всеукраїнської програми ментального здоров'я ,,Ти як" Оленою Бобровською було зініційовано три інформаційні панелі. Серед інших спікерів з відповідною інформацією виступив старший викладач кафедри здоров'я людини та фізичної терапії нашого університету Ігор Петрук.

Ти як

Присутні були ознайомлені з роботою Польсько-Українського центру МЕГУ за участі студентів-волонтерів, впровадженням навчально-практичних семінарів для студентів вузу, техніками психосоматичної релаксації, керуванням дихання, м'язового тонусу та руху. Студенти факультету спільно із студентами інших вищих навчальних закладів також  прийняли участь у практичних тренінгах , які  проводили психологині: представник центру життєстійкості  Марія Вискорко та Анна Воробей.

Ти як

Студенти отримали корисну інформацію щодо впровадження програми ,,Ти як?" у різних сферах суспільного життя,  працевлаштування, майбутніх практик, здобули нові навики стосовно власного ментального здоров'я.