30 вересня 2024

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 061 «Журналістика» факультету журналістики прослухали лекцію на тему : «Мова ЗМІ. Культура медійного слововживання». Валентина Миронюк, доцентка, завідувачка кафедри теорії і методики журналістської творчості  за допомогою вдало підібраного презентаційного матеріалу продемонстровала логічність, послідовність викладу матеріалу про особливості культури мовлення журналіста.

журналістика

У межах тематики лекторкою було з’ясовано основні комунікативні ознаки культури мовлення, схарактеризовано культуру звертань і слововживання в засобах масової інформації, розкрито особливості нової лексики в ЗМІ.

Журналістики

Заняття проведено на високому науково-методичному рівні. Використання сучасних методичних прийомів залучали здобувачів вищої освіти до активної участі  на занятті, налагоджували контакт з аудиторією, розвивали творче мислення, ерудицію слухачів, допомагали опановувати специфіку мовлення  ЗМІ та місію репрезентативної та культуроносної функцій мови в масовому комунікуванні.