23 вересня 2024

19 вересня 2023 року на спортивній базі Національного університету водного господарства та природокористування Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з відділенням НОК України в Рівненській області, ГО «Спортивна спілка студентської молоді Рівненщини» організували та провели спортивно-масові заходи приурочені до Міжнародного дня студентського спорту серед студентів закладів вищої освіти Рівненської області.

МЕГУ

Після урочистого відкриття та загальної розминки студенти ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука» прийняли участь у різних рухових активностях, спортивних конкурсах, змагалися з дартсу, настільного тенісу, міні-футболу.

МЕГУ

За підсумками змагань загальнокомандні місця розподілились наступним чином:

настільний теніс

міні-футбол

ІІ місце - ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука»;

МЕГУ

Центр фізичного виховання та спорту студентської молоді ПВНЗ «МЕГУ» ім. акад. С. Дем’янчука»