23 вересня 2024

Завідувачка кафедри романо-германської філології Ірина Будз на запрошення колег з Тель-Авівського університету виступила на панельному засіданні 8-ої Міжнародної H-INET конференції.

Ірина БУДЗ

У своїй доповіді «Навчання англійської мови під час війни» науковиця окреслила виклики воєнного часу для закладів вищої освіти та академічної спільноти України, а також детально зупинилася на адаптаційних заходах в МЕГУ для забезпечення якісного освітнього процесу.

іфф

Ірина Будз зазначила, що «патріотичне виховання, проєктні ініціативи, віртуальний обмін студентами, співпраця з іноземними партнерами, інноваційні методи і форми навчання – це ключові аспекти у навчанні англійської мови під час війни». Під час дискусії ізраїльські колеги висловили слова підтримки та захоплення стійкістю колективу МЕГУ.

ІФФМЕГУ