20 грудня 2022

День Святого Миколая  усі діти чекають з великим нетерпінням, адже це свято завжди проходить весело, яскраво і обов’язково з подарунками.
Цьогоріч 19 грудня в День Святого Миколая проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик та студентська рада Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені акад.С.Дем’янчука завітали із подарунками в Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр Рівненської обласної ради.

ФОТО

Студенти МЕГУ привітали діток зі святом, побажали їм зростати здоровими та вірити в дива, які творить Святий Миколай, а також подякували вихователям і батькам за виховання й розвиток маленьких творчих особистостей.

ФОТО

«Сьогоднішня зустріч й наші подарунки стали приємним сюрпризом для дітлахів, адже саме в цей день щирі дитячі бажання повинні бути почуті.
Даруючи дітям позитивні емоції, зичимо їм рости в любові і турботі, щасливими і здоровими. Адже діти – це майбутнє України і нехай воно буде мирним й світлим», - зазначила проректор Наталія Терновик.