08 вересня 2023

З нагоди Дня фізичної культури і спорту здобувачі освіти та професорсько-викладацький колектив ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» взяли участь в олімпійському флешмобі «Розминка з чемпіоном», який провела випускниця факультету здоров’я, фізичної культури і спорту, членкиня національної збірної команди України, фіналістка Чемпіонату Європи серед юнаків та Літніх Юнацьких Олімпійських ігор, чемпіонка України серед дорослих, молоді, юніорів, переможниця ABAF серед дорослих та юніорів Світлана Жульжик.

спорт

«Україна завжди славилась своїми спортивними талантами.  Фізичне виховання – це здоров’я нації. Одним з пріоритетних завдань нашого університету – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше студентської молоді, розвивати студентський спорт та створювати для цього відповідні умови. Гордістю нашого університету є спортивні досягнення наших випускників. Вони прославляють МЕГУ і нашу область успішними виступами на Всеукраїнських і Всесвітніх  універсіадах з різних видів спорту, чемпіонатах світу і Європи, а також Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх.

ЗФКіС

Нам приємно, що наші успішні випускники активно беруть участь в навчально-виховних заходах, які проводяться в рідному університеті. Успіхи наших випускників - це результат таланту і наполегливої праці спортсменів, тренерів та викладачів. Бажаємо нашим викладачам факультету здоров’я фізичної культури і спорту, студентам й випускникам- спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Дякуємо усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту», - зазначила проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку, професор Наталія Терновик.