13 квітня 2022

У середу 13 квітня студенти педагогічного факультету спеціальності 012 «Дошкільна освіта» рівня вищої освіти «бакалавр» та «магістр», які проживають в Рівному, долучилися до майстер-класу «Декупаж пластикових тарілок». В цей день багато рівнян прийшли на свято. Всі роботи було віддано на ярмарку в Польщу. Всі  виручені кошти перерахують на підтримку ЗСУ.

Участь у подібному заході студентів - це не лише розвиток їх креативності, а й залучення до волонтерської роботи, - зазначили організатори заходу.

увкчаес