13 квітня 2022

Студент 4 курсу спеціальності фізична реабілітація Сергій Марчук навчає дітей різного віку національних видів бойових мистецтв. Хлопчики та дівчатка опановують рукопашний бій, гопак, фехтування на шаблях, бій на палках хрест-навхрест, техніки самооборони, ударні техніки руками та ногами по системі козацьких єдиноборств. Заняття проводяться у Рівненському міському палаці культури безкоштовно, долучитися до них можуть усі бажаючі.

lsnb

Після введення військового стану довелося призупинити заняття, але постійні запити батьків щодо продовження тренувань спонукали Сергія до відновлення роботи групи. Зараз гурток відвідує двадцять дітей, десять з них внутрішні переселенці. Тренер вирішив відновити навчання та зробити акцію для дітей, які приїхали з  регіонів активних бойових дій, щоб вони спробували, виховувалися фізично та знали, хто такі козаки.

lsnb

Студент МЕГУ запевняє, що тренування дають можливість виховувати дітей патріотично. Діти бачать захисників та захисниць і хочуть бути схожими на них, відважними та сильними.