17 грудня 2021

Студенти педагогічного факультету першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності 012 Дошкільна освіта взяли участь у Педагогічному марафоні з дошкільної освіти, який було організовано   Інститутом проблем виховання НАПН України, Інститутом Психології ім. Г. С.  Костюка НАПН України, ДУ «Український інститут розвитку освіти» та видавництвом «Ранок».

авіпвавсіф

Здобувачі вищої освіти під час вебінару мали змогу ознайомитися  з реформуванням системи дошкільної освіти в нашій країні, його проблемами та перспективами, традиціями та інноваціями в освіті дітей дошкільного віку. Для майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти було  цікаво познайомитися з досвідом роботи кращих творчих педагогічних колективів країни. Під час педагогічної практики студенти зможуть апробувати технології, які найбільше зацікавили у власній діяльності.