17 грудня 2021

З метою вдосконалення та активізації кураторської діяльності в загальній системі виховної роботи в університеті, підвищення ролі, престижу і мотивації кураторів академгруп в МЕГУ ім. акад.С.Дем’янчука відбувся конкурс «Кращий куратор року».

апи

Проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку проф. Терновик Н.А. зазначила, що в конкурсі взяли участь куратори, які працюють зі студентами креативно та мають кращий досвід кураторської діяльності у виховній роботі Університету.

мисспч

Кращими кураторами року стали проф.Марчук О.І., доц. Богуш Л.А., доц. Ільків О.В., доц. Ліщук Н.В., доц. Лотюк Ю.Г., доц. Романов А.Д., ст.викл.Поченюк Я.В., викл. Сніжко Ю.А., викл. Шкіринець В. М. Вітаємо колег з високим визнанням та бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги й подальших професійних успіхів!