13 червня 2022

Невпинно біжить час, швидко минають студентські роки. Щороку   закінчують навчання за рівнями вищої освіти «бакалавр» та «магістр» випускники спеціальностей 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта» та 053 «Психологія». У  середу студентам-випускникам було вручено дипломи.

кууен

Приємно читати їх чудові слова подяки, як-от, наприклад, цьогорічної випускниці Катерини Ткачук (спеціальність «Дошкільна освіта»): «Шановні викладачі, працівники, керівництво Університету! Дозвольте від імені випускників - бакалаврів МЕГУ 2022 року випуску висловити слова вдячності професорсько-викладацькому складу і в цілому Університету за надану можливість провести 4 плідних, цікавих роки у стінах навчального закладу, отримати нові знання, новий фах, перейняти професійний, науковий та просто життєвий досвід від викладачів Університету. Сподіваємось, що викладачам також було цікаво працювати з нами, почути нові думки початківців, із різних сфер. Сьогодні, отримавши дипломи бакалаврів, ми отримали також багатьох нових друзів, як у студентському середовищі так і серед викладачів Університету. Хочу висловити слова щирої вдячності за розуміння та терпеливе ставлення викладачів під час навчання, палке бажанням передати знання та набутий досвід. Незважаючи на складний, час, в якому зараз перебуває наша держава та українське суспільство в цілому, ми спільними зусиллями все ж дійшли до цього світлого дня у житті кожного випускника.  Висловлюємо сердечну подяку та бажаємо усім викладачам та працівникам Університету міцного здоровя, наснаги і витримки, нових наукових та життєвих звершень. Університетууспіхів в нелегкій освітній, конкурентній боротьбі, подальшого процвітання та залишення за собою виключно лідируючих освітніх позицій. Всі розуміють, що дуже нелегко сьогодні бути працівником освітньої сфери та науковцем, однак хочеться, щоб усі викладачі не втрачали надії на світле майбутнє та оптимізму, памятали, що саме вони є передовою елітою нашого суспільства та прикладом для наслідування новими поколіннями. Від вашої щоденної, кропіткої праці залежить майбутнє України, яке з часом опиниться у руках ваших вчорашніх студентів та випускників. Зі свого боку хотілося б запевнити, що ми, випускники, докладемо максимум зусиль, щоб ефективно застосувати отриману освіту, професію та знання на благо нашої Батьківщини, будемо з гордістю носити високе званнявипускника Міжнародного економіко - гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука!»

укіен

ДЯКУЄМО ВАМ, ДОРОГІ ВИПІСКНИКИ!

ВИ - НАША ГОРДІСТЬ!

ЩАЙ ЩАСТИТЬ ВАМ В УСЬОМУ!!!