13 червня 2022

10 червня 2022 року на базі кафедри фізичної культури і спорту ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» було проведено навчально-практичний семінар "ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ З БАСКЕТБОЛУ"для студентів усіх курсів факультету здоров’я, фізичної культури та спорту.

Семінар

Семінар проводили :

Ліщук С. В. – викладач кафедри фізичної культури і спорту, кандидат наук з державного управління, президент баскетбольного клубу «Рівне», МСМК з баскетболу (стейкхолдер).

Жартун В. В. – тренер БК «Рівне», випускник СВО «Магістр» факультету ЗФКіС ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем’янчука», тренер жіночої збірної України з баскетболу.

Бовсунюк Д.В. – суддя національної категорії Федерації баскетболу України, випускник СВО «Магістр» факультету ЗФКіС Міжнародного економіко-гуманітарного університету (стейкхолдер).

Семінар баскетбол

Під час навчально-практичного семінару учасники засвоїли теоретичну складову правил проведення баскетбольних матчів та практично відпрацювали методику початкових вправ з баскетболу (доповідач Бовсонюк Д.В.).

Семінар баскетбол

Практична частина була проведена на базі Баскетбольної академії Сергія Ліщука на тренуванні юнаків та дівчат 2011-2013 років на тему «Удосконалення фундаментальних якостей молодих баскетболістів».