20 вересня 2021

Студенти юридичного факультету Анна Чеховська та Катерина Літовінська упродовж 17-19.09.2021 прийняли участь у науковому заході - «Таборі із захисту бізнесу» який проходив за підтримки Ради молодих юристів України та юридичної компанії «Legal House” у Київській області.

юристи

Під час наукового заходу студентів та молодих вчених відомі адвокати, судді, працівники правоохоронних органів та представники Офісу Президента України навчали алгоритму дій під час «тиску на бізнес».

студенти юристи

Наші студенти прийняли участь у грі-тренінгу «Обшук на підприємстві», рольовій грі-тренінгу «допит», тренінгу «процесуальне інтерв’ю» та у багатьох інших. Студентами проведено розбір реальних юридичних ситуацій та прийнято участь у мастер-класах з відомими TOP адвокатами з питань захисту бізнесу в Україні.

вуау

Вітаємо наших студентів з першим досвідом практичної роботи…