06 червня 2024

16 травня 2024 року на історико-філологічному факультеті вдруге за поточний навчальний рік відбулася унікальна подія – організовано відеозустріч зі здобувачами трьох університетів з трьох країн – МЕГУ (Україна), Університету Каука (Колумбія) та Університету Чукурова (Туреччина). До відеозустрічі на тему фестивалів доєдналося близько 50 учасників. Зокрема, українську сторону представили студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету.

Віртуальний обмін

Яскраві презентації, цікаві доповіді, завдання з асоціаціями, розробка плану спільного мультикультурного фестивалю – все це зробило захід надзвичайно захопливим і драйвовим, про що свідчать відгуки учасників.

Віртуальний обмін

До нових зустрічей в наступному навчальному році!