05 червня 2024

Здобувачі ОП «Фізкультурно-спортивна реабілітація» першого (бакалаврського) рівня та викладачі факультету здоров’я, фізичної культури і спорту Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» відвідали вебінар «Застосування міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ) у реабілітаційній діяльності, організатором якого була громадська організація «Українська асоціація фахівців фізкультурно-спортивної реабілітації та фізичної рекреації». Вебінар проводила Лариса Бобровник, ведучий фахівець з фізкультурно-спортивної реабілітації, асистент кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивних і рухливих ігор Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

ЗФКіС

На вебінарі були розглянуті питання інвалідності та термінології; моделі інвалідності; цілі, підходи та структура МКФ; принципи, філософія та компоненти МКФ; міжнародна класифікація функціонування; застосування МКФ у фізкультурно-спортивній реабілітації.

ЗФКіС

Важлива інформація, яку здобувачі отримали під час вебінару сприяє формування професійний компетентностей: здатності планувати зміст занять з фізкультурно-спортивної реабілітації з врахуванням віку, статі, нозологічних форм захворювань осіб, санітарно-гігієнічних норм освітньої діяльності; проводити заходи з фізкультурно-спортивної реабілітації з метою відновлення у займаючихся порушених або частково втрачених функцій; здійснювати комплексний контроль у фізкультурно-спортивній реабілітації та корегувати оздоровчо-реабілітаційні програми. Учасники заходу отримали Сертифікати від ГО «Українська асоціація фахівців фізкультурно-спортивної реабілітації та фізичної рекреації».

Бажаємо всім миру, міцного здоров’я, натхнення та професійного зростання.