16 жовтня 2024

На факультеті журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного  університету імені академіка С. Дем'янчука відбулася пресконференція  із Людмилою Кучер – рівненською представницею Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти.

Про це повідомляє кореспондент Студентського інформаційного агентства МЕГУ Віталій Карпець.

Факультет журналістики

Під час заходу обговорені актуальні проблеми, пов'язані з пошуком людей, котрі зникли безвісти під час воєнних дій та за інших обставин. Йшлося, зокрема, про ефективні методики такої роботи, взаємодію у цьому процесі між правоохоронними органами, Міністерством оборони, волонтерськими організаціями.

Людмила Кучер акцентувала увагу на важливості збору та обробки   інформації від родичів і свідків, здійснення її порівняльного аналізу – це основні фактори, що забезпечують успіх пошукових заходів.

Факультет журналістики

Також гостя звернула увагу на важливість психологічної підтримки сімей, які розшукують рідних, застерегла від звертань до сумнівних структур, що за винагороду пропонують послуги із розшуку. Зазначила також, що вона проводить виїзнирй прийом громадян у територіальних громадах Рівненщини.

Фото автора.