16 жовтня 2024

Декан історико - філологічного факультету Таміла Груба  ,завідувачка кафедри української мови та літератури Лілія Овдійчук долучились  до участі в методичному вебінарі "Діалоги НУШ: філософія-програми-підручники- оцінювання-результати" ,який організовано з ініціативи фахівців  Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Рівного для вчителів - словесників  міської територіальної громади

ІФФ

З вітальним словом до присутніх звернулась Мирослава Жовтан, директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників , яка  мотивувала, налаштувала всіх присутніх на роботу.

ІФФ

Oлена Горошкіна, завідувачка відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, докторка педагогічних наук, професорка, авторка модельних програм і підручників з української мови, наголосила на найважливіших практичних проєкціях концепції "Нової української школи" в сучасному підручнику,  прокоментувала основні аспекти підручників з української мови, продемонструвала зразки умінь, які можна перевірити в тематичній роботі та ін.

ІФФ

Таміла  Леонідівна акцентувала увагу присутніх на важливості теми оцінювання  та самооцінювання в системі НУШ , підкреслила, важливість порушеної проблеми  в системі координат сучасної лінгводидактики . На заході були присутні вчителі української мови , здобувачі  вищої освіти ОР бакалавр та магістр освітньої програми «Українська мова та література». Такі зустрічі особливо важливі  для студентів-філологів з метою втілення і реалізації нових ідей та задумів  в майбутній професійній діяльності .