15 грудня 2021

14.12.2021 року на педагогічному факультеті здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» було представлено освітньо-професійну програму «Дошкільна освіта» гарантом (доцентом Лілією Мельничук) та директоркою Інституту педагогічної освіти, (доцентом Тамарою Пагутою).

мЕЛЬНИЧУК

Майбутніх фахівців дошкільної освіти було ознайомлено з метою та особливостями програми, класифікацією програмних компетентностей та результатів навчання, компонентами освітньої програми та формами атестації здобувачів вищої освіти.

ВУВУ