15 грудня 2021

З 22 по 29 листопада 2021 року проректор з наукової роботи МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука кандидат юридичних наук, професор, академік Боровик Андрій Володимирович та доцент кафедри теорії та методики журналістськоі творчості, кандидат педагогічних наук, доцент, член-кореспондент Міжнародної кадрової академії Боровик Людмила Андріївна пройшли міжнародне стажування у місті Люблін (Республіка Польща) з питань академічної доброчесності в країнах Європейського союзу та України.

gtyhg

Стажування проведено на базі Науково-дослідного інституту Люблінського науково-технологічного парку за підтримки Міжнародної фундації науковців та освітян у кількості 45 годин (1,5 кредити).

yhgtrf

За результатами стажування виклпдачі університету отримали відповідні сертифікати та низку матеріалів з питань академічної доброчесності в країнах Європейського союзу.