28 листопада 2023

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проект взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує осінній цикл гостьових лекцій для здобувачів освіти.
Сьогодні, 28 листопада 2023 року, відбулася гостьова лекція представників громадської організації «Екоклуб» Наталії Холодової та Ольги Лящук, на тему: «Сучасні проблеми енергозбереження та розвитку відновлювальної енергетики». ГО «Екоклуб» існує вже 20 років і активно працює над збереженням довкілля, зокрема, у сфері енергозбереження.
Гості познайомили присутніх з місією організації, яка полягає у створенні безпечного довкілля шляхом впливу на політику та підтримки спільнот. Візія організації передбачає сталий розвиток суспільства, що забезпечить гармонійний розвиток без шкоди природі.
Доповідачі познайомили присутніх із успішними кейсами залучення громадян до формування енергетичної політики, прогресивних рішень у сфері енергетики на різних рівнях управління, застосування доступних енергоносіїв без шкоди для довкілля та багато іншого.
Лектори також поділились перспективними напрямами роботи спрямованими на підвищення енергоефективності громадських закладів, поліпшення енергетичної політики на місцевому та національному рівнях, розвитку відновлювальних джерел енергії.
Окрему увагу було приділено основним аспектам співпраці з міжнародними та національними організацій, такими як Міжнародний фонд «Відродження», Фонд ім. Гайнріха Бьолля, Європейський Союз, Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ та інші.
Доповідь викликала жваву дискусію і велику кількість запитань та відкрила нові горизонти для слухачів, надаючи інсайти щодо сучасних викликів і можливостей у сфері енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії для збереження нашої планети для майбутніх поколінь.
Новини
Колектив та здобувачі освіти економічного факультету щиро вдячні представникам ГО «Екоклуб» за вагомий внесок у розвиток енергоефективності громадських закладів, поліпшення енергетичної політики на місцевому та національному рівнях, розвиток відновлювальних джерел енергії та цікаву лекцію.