Сьогодні фахівці Рівненського обласного центру зайнятості Олеся Панасюк, Світлана Жовнір та Леся Парчук провели тренінг-семінар для здобувачів нашого університету та Рівненського фахового коледжу інформаційних технологій. Захід було організовано Центром фахових студій економічного факультету, який очолює доцент кафедри економіки та фінансів Лариса Коваль.

Запрошені спікери презентували слухачам специфіку створення та розсилки резюме в залежності від виду діяльності та бажаної посади. Розповіли не лише про стандартні паперові та електронні варіанти такого важливого документу, але й зауважили необхідність освоєння відеорезюме для зацікавлення роботодавців.

Зачепили й актуальну тему створення власного бізнесу через програму надання мікрогрантів. Детально розібрали напрями витрат, які можуть покриватися грантовими коштами та пройшли п’ять кроків створення та відправлення документу на затвердження й погодження. Зауважили нові форми матеріального стимулювання роботодавців та можливі компенсаторні механізми.

зустріч

Захід відбувся у змішаному форматі, тому долучитися до нього у режимі офлайн змогли запрошені студенти випускних курсів коледжу інформаційних технологій, а у онлайн режимі – магістри спеціальності 051 Економіка, 073 Менеджмент та 072 Фінанси, банківська справа та страхування, що опановують освітній компонент «Державне регулювання зайнятості». Гарант освітньої програми 017 Фізична культура і спорт Жанна Сотник долучилася також зі студентами факультету здоров’я, фізичної культури і спорту, а саме здобувачами освітніх програм 017 Фізична культура і спорт та 227 Терапія та реабілітація, що наразі вивчають освітній компонент «Проектна діяльність у фізичній культурі і спорті».

До цікавого та змістовного заходу доєдналися й здобувачі бакалаврського та магістерського рівнів освітніх програм 014 Середня освіта (географія), 014 Середня освіта (англійська мова та література), 014 Середня освіта (історія), 013 Початкова освіта, 121 Інженерія програмного забезпечення.

студенти

По завершенню презентацій присутні активно ставили запитання щодо нюансів працевлаштування у період воєнного стану та особливостей участі у програмі надання мікрогрантів. Крім того, здобувачі Рівненського фахового коледжу інформаційних технологій отримали нагоду ознайомитись з освітніми програмами університету та умовами продовження навчання на основі диплому фахового молодшого бакалавра.