27 лютого 2023

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 185 від 20.02.2023 трьом науково-педагогічним працівникам університету присвоєно вчене звання доцента. Вітаємо доктора філософії у галузі права Деревянко Наталію Зеновіївну з присвоєнням вченого звання доцента кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін; кандидата педагогічних наук Шкабаріну Маргариту Андріївну з присвоєнням вченого звання доцента кафедри теорії і методики початкової освіти; кандидата юридичних наук Щербакова Володимира Валерійовича з присвоєнням вченого звання доцента кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін. Щиро вітаємо здобувачів та бажаємо подальших успіхів на науковій діяльності!