19 квітня 2023

18.04.2023 року на запрошення керівників Творчої майстерні інноваційних педагогічних технологій кафедри теорії та методик початкової освіти проведено гостьову онлайн-лекцію Світланою Скворцовою, завідувачкою кафедри математики і методики її навчання Південноукраїнського університету імені Костянтина Ушинського, членом-кореспондентом НАПН України, доктором педагогічних наук, професором

Педагогічний

для здобувачів другого магістерського рівня вищої освіти ОПП 013 Початкова освіта педагогічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука в межах викладання навчальної дисципліни "Інноваційні технології математичної освітньої галузі" на тему "Методика навчання розв’язування складених задач".

Педагогічний

У роботі Творчої майстерні також взяли участь студенти та викладачі факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ), Південноукраїнського університету імені К. Ушинського (м. Одеса), Волинського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк), Національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди (м. Харків).

Педагогічний

Під час проведення онлайн-лекції було застосовано педагогічні стратегії полілогічного спілкування. До обговорення актуальних питань лекції активно долучалися студенти та викладачі.  Учасники висловлювали власні міркування, дискутували та ставили запитання лекторці щодо впровадження сучасних дидактичних матеріалів, технологій та алгоритмів розв'язування складених задач у початковій школі. Опановували особливості діяльнісного підходу щодо викладеної теми. Дякуємо Скворцовій Світлані Олексіївні за змістовне й професійне розкриття теоретико-методичного аспекту теми лекції, практичні поради та безцінний педагогічний досвід.