25 грудня 2022

23 грудня 2022 року у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті організовано та проведено науковий круглий стіл: «Актуальні питання підготовки дисертаційних досліджень в Україні».

Круглий стіл

Модератором науково заходу виступив проректор з наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, академік Академії адміністративно-правових наук Андрій Боровик.

Круглий стіл

У науковому заході прийняли участь майже 300 науковців та здобувачів ІІІ рівня вищої освіти (доктор філософії). Розпочалась робота круглого столу з доповіді-презентації Андрія Боровика на тему: «Корупційні ризики при підготовці дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора філософії та доктора наук в Україні».

Круглий стіл

Доповідь - презентацію «Підготовка дисертації до захисту» підготував доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових наук Іван Богатирьов, а «Проблемні питання при підготовці дисертаційних досліджень в умовах воєнного часу» розкрив доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії адміністративно-правових наук Олексій Дрозд.

Круглий стіл

Маргарита Шкабаріна - вчений секретар університету, кандидат педагогічних наук, доцент підготувала доповідь-презентацію: «Правильна підготовка списку використаних джерел при підготовці дисертаційних досліджень».

Круглий стіл

«Використання онлайн-платформ та програм перевірки тексту на наявність академічного плагіату при підготовці дисертаційних досліджень» в доповіді - презентації розкрила кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Лілія Мельничук.

Круглий стіл

Доктор юридичних наук, професор, керівник Центру українсько-європейського наукового співробітництва Михайло Віхляєв презентував учасникам наукового круглого столу можливість наукових публікацій в журналах Видавничого дому «Гельветика».

Гельветика

В учасників науково-практичного круглого столу виникла низка запитань до доповідачів, на які вони отримали повні та ґрунтовні відповіді. Усі учасники наукового заходу отримали сертифікати.