25 грудня 2022

23 грудня 2022 року у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука організовано та проведено науково-практичний семінар: «Корупція в сфері освіти: виклики сьогодення та шляхи подолання».

Семінар

Модератором науково заходу виступив проректор з наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, академік Академії адміністративно-правових наук Андрій Боровик.

Семінар

У роботі наукового заходу прийняло участь понад 50 учасників, серед яких професорсько-викладацький склад університету та здобувачі вищої освіти. Робота наукового заходу розпочалась з перегляду його учасниками анімаційного ролика: «Корупція в університетах: реагуй, впливай, розпізнай».

Семінар

Продовжилась робота семінару доповіддю-презентацією на тему: “Корупція в сфері освіти: поняття, різновид та суб’єкти», яку підготувала завідувач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктор філософії в галузі права, доцент, академік Академії адміністративно-правових наук Наталія Деревянко.

Семінар

Доповідь-презентацію на тему: «Порядок звернення до правоохоронних органів у разі встановлення фактів корупції в сфері освіти» підготували доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Іван Богатирьов та доктор юридичних наук, прокурор Козелецькоі окружної прокуратури Чернігівської обласної прокуратури Андрій Богатирьов.

Богатирьов

Андрій Боровик - проректор з наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, академік Академії адміністративно-правових наук підготував доповідь-презентацію на тему: «Відповідальність за корупцію в сфері освіти».

Боровик

Про «Конфлікт інтересів під час реалізації повноважень у сфері трудових відносин в освіті» доповів начальник відділу забезпечення діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Рівненської обласної прокуратури Сергій Набухотний.

В учасників науково-практичного семінару виникла низка запитань до доповідачів, на які вони отримали повні та ґрунтовні відповіді.