09 вересня 2024

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука відбулася лекція на тему: "Вплив стресу на ментальне здоров’я особистості". Захід реалізовано в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?", ініційованої Оленою Зеленською.

Лекція Михальчук Ю.О.

Лектором заходу виступила кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Юлія Михальчук, яка розповіла учасникам наскільки важливим сьогодні є піклування про ментальне здоров’я та поділилася практичними ресурсними технологіями для підтримки психоемоційної рівноваги. Учасники практикуму не тільки отримали нові знання, але й мали змогу відпрацювати інформацію на практиці, взявши участь в інтерактивних вправах, зокрема  виконуючи ефективні дихальні та медитаційні техніки.

Лекція Михальчук Ю.О.

Участь в заході мали можливість взяти усі студенти та професорсько-викладацький колектив Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука як очно, так і в онлайн форматі.

Лекторій став важливим кроком у просуванні культури ментального здоров’я серед молоді, що є одним з пріоритетів програми, ініційованої першою леді України.