09 вересня 2024

📅Традиційно в першу суботу вересня з ініціативи Президента Республіки Польща та під почесним патронатом Президентської Пари по всій Польщі та за її межами проходить соціальна кампанія 📚«Національне читання»(«Narodowe Czytanie»).

іфф

🔷Третій рік поспіль у читаннях беруть участь студенти-бакалаври ОП «Мова і література (англійська)» та викладачі історико-філологічного факультету. 📖Цього року президентом Польщі для "Національного читання" був обраний твір "Kordian" Юліуша Словацького. 🔶Подія відбулася на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Фрагменти твору читали студенти історико-філологічного факультету 🔷Вікторія Трачук, Євгенія Лясковська,  Вікторія Хильчук.

ІФФ

🔷Університет також представляли декан історико-філологічного факультету професор Таміла Груба, завідувач кафедри романо-германської філології Ірина Будз, завідувач кафедри іноземних мов, Діана Кочмар, доцент кафедри Антон Смерчко.

ІФФ

🔶Ми незламні, поки ми єдині й робимо те, що робили і в мирний час - читаємо книги, вивчаємо мови і працюємо. Усі разом чекаємо і наближаємо Перемогу! Беручи участь у польських народних читаннях, ми висловлюємо свою щиру подяку польському народові за підтримку України!🇺🇦🤝🇵🇱