27 лютого 2024

Сьогодні у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука успішно провели об’єктове тренування на тему: «Відпрацювання практичних правил поведінки та дій учасників освітнього процесу після оголошення сигналу «Повітряна тривога» з проведенням евакуації з приміщень університету».

Обєктові навчання

Під час відпрацювання досягнуто злагодженості в роботі керівного складу, керівників структурних підрозділів, в обсязі покладених на них функціональних завдань щодо дій за призначенням, виконання заходів цивільного захисту з реагування на надзвичайні ситуації в умовах воєнного стану. Перевірено об’єктову систему оповіщення і зв’язку та відпрацьовано порядок екстреної евакуації здобувачів та працівників університету з приміщень навчального корпусу при загрозі (виникненні) надзвичайної ситуації в умовах воєнного стану з використанням захисної споруди.

Обєктові навчання

У ході заходу було задіяно 171 здобувача освіти, 3 представники керівного складу, 1 представник навчально-методичного центру цивільного захисту і БЖД  та 64 працівники.

Обєктові навчання

За результатами відзначимо, що мету тренування досягнуто, готується відповідна документація, зокрема про підсумки заходу.

Обєктові навчання

Наголосимо, що таке тренування є щорічним та відбувається відповідно до графіку проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.