12 вересня 2024

У МЕГУ відбулася зустріч з автором фільму «Шлях поколінь», кінематографістом, військовим журналістом та учасником російсько-української війни Михайлом Ухманом.

Зустріч зі студентами

На пресконференції студенти дізналися про історію створення фільму «Шлях поколінь», у якому переплітаються дві історії. Одна з них це сьогодення, інша про 15-річну дівчину, яка була звʼязковою УПА та її непростий шлях у роки боротьби з радянськими солдатами.

Зустріч зі студентами

Гість поділився не лише  ідеєю створення фільму, а й розповів про свій досвід роботи у кінематографі та діяльність у підтримці Збройних Сил України. Зокрема, він поділився інформацією про свою активну роботу над створення FPV-дронів , які допомагають нашим Захисникам  знищувати ворогів.

Зустріч зі студентами

Після конференції відбувся перегляд фрагменту фільму. Також студенти  об’єдналися, щоб зробити благодійний донат, висловлюючи підтримку українським військовим

Зустріч зі студентами

Нагадаємо, що стрічка «Шлях поколінь» була представлена на благодійних показах у США та зібрала понад  3 млн. гривень на ЗСУ.