12 вересня 2024

В Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука

Збори студентів

відбулася зустріч ректора університету професора Віталія Дем’янчука та проректорів університету зі старостами академічних груп. Віталій Анатолійович наголосив на важливості функцій старости академічної групи в організації освітнього процесу та студентського середовища університету.

Збори старостат

‼️Ректор зазначив, що в умовах воєнного стану найважливішими є дисципліна та самоорганізованість студентів, відповідальність за безпеку життя та засвоєння знань й отримання нових компетентностей.

Проректор з наукової роботи професор Наталія Мединська наголосила на принципах академічної доброчесності; запросила до активної участі у студентсько-науковому товаристві, наукових конференціях, написанні тез та статей у збірнику наукових праць здобувачів вищої освіти та молодих учених.

Збори старостат

Проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик зосередила увагу здобувачів освіти на важливості участі у волонтерських акціях та проєктах на підтримку ЗСУ, проведенні національно-патріотичних заходів у першому семестрі навчального року та дотримання правил проживання у гуртожитку університету.