06 травня 2023

05 травня 2023 року викладачі юридичного факультету спільно з учасниками програми академічної мобільності Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали замок Любарта.

академічна мобільність

Замок Любарта — верхній замок Луцька, пам'ятка архітектури та історії національного значення. Один з найбільших, найдавніших і найкраще збережених в Україні замків. Головний об'єкт історико-культурного заповідника «Старий Луцьк», культурний осередок та найстаріша споруда Луцька.

академічна мобільність

В Іпатіївському літописі згадки про Луцьку фортецю датовані 1085 роком, коли під час міжусобних воєн Володимир Мономах узяв y полон матір та дружину князя Ярополка, який в той момент відправився по військову допомогу до Польщі. Для юристів ця пам’ятка архітектури є надзвичайно цікавою оскільки у 1429 році у князівському палаці, що знаходився у Верхньому замку, проходив з'їзд європейських монархів, який мав на меті розв'язати політичні та економічні питання центрально-східної Європи та розв'язати питання про коронацію Вітовта.