12 квітня 2023

ьогодні запрошеним експертом Школи педагогічної майстерності став засновник Школи універсального журналіста та всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст!» Віталій Голубєв. Він виступив перед учасниками із доповіддю на тему «Ефективність і відповідальність у соцмережах».

Школа педагогічної майстерності

Значний час приділили огляду коментарів, їх важливості для ведення сторінки та передумов, які дають поштовх до публікації реакцій. Обговорили питання залежності від соціальних мереж та важливості контролю власного екранного часу з врахуванням мети його витрачання. Розглянули принципи роботи алгоритмів формування стрічки конкретного абонента та особливості виведення контенту у топ пошукових запитів у зв’язку із віддзеркаленням застосунками зацікавленості осіб у тій чи іншій тематиці.

Школа педагогічної майстерності

Не оминули й тему принципової важливості підтримання міжособистісних зв’язків поза межами соціальних мереж, які дозволяють реально брати участь у житті друзів та знайомих, а не лише фігурально відслідковувати його перебіг. Зауважили й способи задоволення потреби у живій комунікації та виходу за межі екранних бесід. Наостанок пан Віталій дав рекомендації щодо ефективнішого використання соцмереж у залежності від кінцевої мети ведення сторінки.

Школа педагогічної майстерності

Присутні долучилися до обговорення загальних принципів роботи соціальних мереж паралельно із розглядом практичних порад, які на власному досвіді випробував спікер.