15 червня 2024

МЕГУ розширює горизонти співпраці з провідними університетами світу, цього разу почесним партнером нашого університету став лідер серед всіх українських ЗВО у топовому списку міжнародного рейтингу  QS World University Rankings - Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, відповідний Договір про співпрацю підписаний 10 червня 2024 року.

Основні напрямки співпраці передбачають:
1) забезпечення якісної освітньої складової у підготовці здобувачів освіти та підвищенні кваліфікації (стажування) працівників;
2) задоволення потреб розвитку науки, освіти та виробництва у реалізації проектів, які входять до сфери інтересів обох університетів;
3) інтернаціоналізація наукової діяльності, пропагування та популяризація наукових досягнень;
3) організація і проведення спільних наукових заходів, можливість спільної публікації  в наукових часописах, доступ до навчальної, інформаційної, культурної та спортивної інфраструктури тощо.

МЕГУ

Комунікаційний базовий підрозділ від ХНУ ім. В.Н. Каразіна: Факультет геології, географії, рекреації і туризму.
Комунікаційний базовий підрозділ від МЕГУ: Факультет географії, історії та туризму.